Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

Bursa Laundry

Bursa LAUNDRY 2011 yılında Nimetsu Laundry adıyla kurulmuş ve Bursa’da çamaşırhane sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet sektöründe, kaliteli ve üstün hizmet vermeyi kendine ilke edinen firmamız bu doğrultuda emin adımlarla ilerleyerek sektörde hak ettiği yere kısa sürede gelmiştir. Temel anlayışımız, müşteri memnuniyeti çerçevesinde servis ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak bunun sürekliliğini sağlamaktır.

Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen firmamız, birikimini, eğitimli ve deneyimli personeli ile teknolojiyi sürekli takip ederek müşteriye en iyi hizmeti sunmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir. Çalı Organize Sanayi Bölgesi’nde 1250 m2 kapalı alanda, her yıl yenilenen ve kapasitesi artırılan makine parkuru, günlük 25 ton çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme kapasitesi, teknolojik donanımı ve servis ağı ile Güney Marmara Bölgesi’nin en büyük tesisi durumundadır.

Çamaşırhanemizde kirli ve temiz kategorileri ayrı sistemlerde işlem görür ve kesinlikle hijyen kurallarına uygun bir yöntemle temizlenir. Hijyen zincirinin her evresi gerekli önem verilerek titizlikle düşünülmüştür.

Tesisimiz bünyesinde bulunan yataklı endüstriyel ütüler, tam otomatik katlama makinaları, barkodlu paketleme ve sevk sistemleri gibi dünya standartlarındaki donanım ve uygulamaları ile müşterilerine yüksek standartlarda iş ortaklığı sunmaktadır.

Yıkama ve temizleme işlemlerinde yeni nesil teknolojik makinaların yanı sıra otomatik dozajlama sistemi ile dünya markası olan Diversey kimyasalları kullanılmakta, kusursuz temizlik ve maksimum verimliliği sağlamaktadır.

Bursa Laundry 9 yılı aşkın tecrübe ile hizmetinizde.

Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry
Bursa Laundry